van 18-8-2026 op 19-08-2026
2 volwassenen 1 kamer
Particulier

Au Presbytère de Saigneville

3 Rue De La Falise - 80230 SAIGNEVILLE, BAIE DE SOMME
vanaf € 92,00
  • © Au Presbytère de Saigneville
  • © Au Presbytère de Saigneville
  • © Baie de Somme Zéro Carbone & © Au Presbytère de Saigneville
  • © Le Pass d'un Instant & © Au Presbytère de Saigneville
  • © Au Presbytère de Saigneville
  • © Au Presbytère de Saigneville
  • © Au Presbytère de Saigneville
  • © Au Presbytère de Saigneville - la Presbytérienne & l'Octante
  • © Au Presbytère de Saigneville - la chambre de Lisa
  • © Au Presbytère de Saigneville
  • © Au Presbytère de Saigneville
  • © Au Presbytère de Saigneville - la Suite de mademoiselle Iona
  • © Au Presbytère de Saigneville - la Suite de mademoiselle Iona
  • © Au Presbytère de Saigneville
  • IMG_6113 copie
  • © Au Presbytère de Saigneville
  • © Au Presbytère de Saigneville
  • © Au Presbytère de Saigneville - les roulottes
  • © Au Presbytère de Saigneville
  • © Au Presbytère de Saigneville
  • © Au Presbytère de Saigneville - saigneville
  • © Au Presbytère de Saigneville
  • © Au Presbytère de Saigneville
  • © Au Presbytère de Saigneville
  • © Au Presbytère de Saigneville
  • © Au Presbytère de Saigneville
  • © kayak
Privilege aanbieding: alleen voor u op dezelfde data!
Om 2 personen te huisvesten, moet u ze spreiden over verschillende van onze beschikbare aanbiedingen.
Kies uw kamer
Keuze bevestigd voorkamer
© Au Presbytère de Saigneville - la double de mademoiselle Juliet

la double de mademoiselle Juliet

1 Queensize bed Meer weten
© Au Presbytère de Saigneville - la double de mademoiselle Juliet
© Au Presbytère de Saigneville - la double de mademoiselle Juliet
© Au Presbytère de Saigneville - la double de mademoiselle Juliet

Op de begane grond van het bijgebouw verwelkomt de Juliet-kamer u in een zachte en lichte sfeer. Het grote tweepersoonsbed van 160 cm, de kleine zithoek en de badkamer met douche en apart toilet maken het tot een intieme oase voor stellen.

Ideaal voor gezinnen: Juliet kan een verbindingskamer worden met de naastgelegen Lisa-kamer.

Welkomstplateau (thee, Nespresso), kleine bibliotheek met romans en strips, wifi. Rookvrije kamer.

 

Tijdstip van aankomst : vanaf 17:00
Tijdstip van vertrek : tot 11:00

Diensten
  • Badproducten
  • Douche
  • Dubbele beglazing
  • Gescheiden toiletten
  • Gratis breedband wifi
  • Haardroger
  • Koffiezetapparaat
  • Lakens en linnen inbegrepen
  • Privéterras
  • Rookvrije kamers

Standaardprijs

Beste tarief voor deze kamer
Inbegrepen : ontbijt
Aanbod onder voorbehoud van annulering
  • Van 14 dagen tot 8 voor aankomst wordt, 50% van het bedrag van de reservering in rekening gebracht.
  • Bij niet opdagen wordt eveneens, 100% van het bedrag van de reservering in rekening gebracht.
  • Vanaf 7 dagen voor aankomst wordt, 100% van het bedrag van de reservering in rekening gebracht.
De prijs omvat : le petit-déjeuner classique
De prijs is exclusief : les options éventuelles et les taxes de séjour
€ 92,00
Voor 1 nacht, 2 pers.
Er blijft slechts 1 kamer over
Dans l'annexe, nous vous proposons au rez-de-chaussée les deux belles chambres des demoiselles Lisa et Juliet avec petit coin salon, salle de douche et WC séparé. Juliet propose un grand lit double de 160 cm et Lisa un couchage de 180 cm au choix en version double ou en lits séparés de 2 x 90 cm.  Pour les familles, ces deux chambres peuvent être communicantes. Chaque chambre propose son plateau de courtoisie, thé, Nespresso et une petite bibliothèque avec une sélection de romans et de bd. Chaque chambre est non-fumeur et le calme y est de rigueur dans le respect des autres convives. 
Meer diensten toevoegen ...
Ik ben niet geïnteresseerd De boeking afronden
© Au Presbytère de Saigneville

Arrivée anticipée / early check-in

De laagste prijs
€ 40,00
voor 1 overige

Profitez plus longtemps de votre séjour


Nos arrivées habituelles se font entre 17h et 19h, mais pourquoi ne pas commencer à savourer votre escapade un peu plus tôt ?

Suite à de nombreuses demandes, nous vous proposons désormais une option ""arrivée anticipée"", idéale pour profiter pleinement de la maison et de la région dès l'après-midi.
Cette option doit être demandée au plus tard 48h avant votre arrivée et reste sous réserve de disponibilité (maximum 2 chambres par jour).

Tarifs selon l'heure d'arrivée

  • Dès 13h : 40 €
  • Dès 14h : 30 €
  • Dès 15h : 25 €
  • Dès 16h : 15 €

L'heure convenue sera celle retenue pour la facturation.

Kies een datum voor deze aanbieding:
Verblijf van op
© Au Presbytère de Saigneville

PARKING SUR RESERVATION UNIQUEMENT

De laagste prijs
Gratis
voor 1 parkeren
Kies een datum voor deze aanbieding:
Verblijf van op
© Au Presbytère de Saigneville

forfait recharge véhicule électrique (réduction pour hybride)

De laagste prijs
€ 30,00
voor 1 parkeren
Kies een datum voor deze aanbieding:
Verblijf van op
© Au Presbytère de Saigneville - Iona, lit supplémentaire à partir de 12 ans

personne supplémentaire (à partir de 12 ans) dans la suite Iona (sous conditions et accord préalable, tarif par jour)

De laagste prijs
€ 25,00
voor 1 verhuur van apparatuur
Kies een datum voor deze aanbieding:
Verblijf van op
© Au Presbytère de Saigneville

forfait enfant et lit bébé (selon âge et disponibilité)

De laagste prijs
€ 20,00
voor 1 verhuur van apparatuur
Kies een datum voor deze aanbieding:
Verblijf van op

Bied een cadeaucheque aan

Cadeaucheque EUR

Hoe werkt dat?

Kies een bedrag, betaal en stuur uw cadeaucheque naar wie u wil. Zo eenvoudig is dat!

U ontvangt uw aankoopbevestiging samen met de cadeaucheque als bijlage onder pdf-vorm alsook alle informatie over de zaak. Download de pdf en verzend die per mail naar de persoon van uw keuze.

Kies uw bedrag

€ 150

Als cadeau aanbieden
Waarde
€ 0

cadeaubon geldig Tot 31 dec 2027

Op de aanbiedingen de gele trailer van Kika, het huisje

Hoe werkt dat? Kies een kaart, betaal en stuur uw cadeaubon naar wie u wil. Zo eenvoudig is dat!
U ontvangt uw aankoopbevestiging samen met de cadeaubon als bijlage onder pdf-vorm alsook alle informatie over de zaak. Download de pdf en verzend die per mail naar de persoon van uw keuze.

Sluiten
Waarde
€ 175

cadeaubon geldig 12 maanden

Op de aanbiedingen De tweeling van Pieter, de kamer van de priester

Hoe werkt dat? Kies een kaart, betaal en stuur uw cadeaubon naar wie u wil. Zo eenvoudig is dat!
U ontvangt uw aankoopbevestiging samen met de cadeaubon als bijlage onder pdf-vorm alsook alle informatie over de zaak. Download de pdf en verzend die per mail naar de persoon van uw keuze.

Sluiten
Waarde
€ 185

cadeaubon geldig 12 maanden

Op de aanbiedingen de gele trailer van Kika, het huisje

Hoe werkt dat? Kies een kaart, betaal en stuur uw cadeaubon naar wie u wil. Zo eenvoudig is dat!
U ontvangt uw aankoopbevestiging samen met de cadeaubon als bijlage onder pdf-vorm alsook alle informatie over de zaak. Download de pdf en verzend die per mail naar de persoon van uw keuze.

Sluiten
Waarde
€ 195

cadeaubon geldig 12 maanden

Op de aanbiedingen De tweeling van Pieter, de kamer van de priester

Hoe werkt dat? Kies een kaart, betaal en stuur uw cadeaubon naar wie u wil. Zo eenvoudig is dat!
U ontvangt uw aankoopbevestiging samen met de cadeaubon als bijlage onder pdf-vorm alsook alle informatie over de zaak. Download de pdf en verzend die per mail naar de persoon van uw keuze.

Sluiten
Waarde
€ 230

cadeaubon geldig 12 maanden

Op de aanbieding de suite van Miss Iona (geen kinderen)

Hoe werkt dat? Kies een kaart, betaal en stuur uw cadeaubon naar wie u wil. Zo eenvoudig is dat!
U ontvangt uw aankoopbevestiging samen met de cadeaubon als bijlage onder pdf-vorm alsook alle informatie over de zaak. Download de pdf en verzend die per mail naar de persoon van uw keuze.

Sluiten
Waarde
€ 270

cadeaubon geldig 12 maanden

Op de aanbiedingen De tweeling van Pieter, de kamer van de priester

Hoe werkt dat? Kies een kaart, betaal en stuur uw cadeaubon naar wie u wil. Zo eenvoudig is dat!
U ontvangt uw aankoopbevestiging samen met de cadeaubon als bijlage onder pdf-vorm alsook alle informatie over de zaak. Download de pdf en verzend die per mail naar de persoon van uw keuze.

Sluiten
Waarde
€ 280

cadeaubon geldig 12 maanden

Op de aanbiedingen de gele trailer van Kika, het huisje

Hoe werkt dat? Kies een kaart, betaal en stuur uw cadeaubon naar wie u wil. Zo eenvoudig is dat!
U ontvangt uw aankoopbevestiging samen met de cadeaubon als bijlage onder pdf-vorm alsook alle informatie over de zaak. Download de pdf en verzend die per mail naar de persoon van uw keuze.

Sluiten
Waarde
€ 90

cadeaubon geldig 12 maanden

Op de aanbiedingen De tweeling van Pieter, de kamer van de priester

Hoe werkt dat? Kies een kaart, betaal en stuur uw cadeaubon naar wie u wil. Zo eenvoudig is dat!
U ontvangt uw aankoopbevestiging samen met de cadeaubon als bijlage onder pdf-vorm alsook alle informatie over de zaak. Download de pdf en verzend die per mail naar de persoon van uw keuze.

Sluiten

Au Presbytère de Saigneville

3 Rue De La Falise - 80230 SAIGNEVILLE, BAIE DE SOMME
© Au Presbytère de Saigneville
© Au Presbytère de Saigneville
© Baie de Somme Zéro Carbone & © Au Presbytère de Saigneville
© Le Pass d'un Instant & © Au Presbytère de Saigneville
© Au Presbytère de Saigneville
© Au Presbytère de Saigneville
© Au Presbytère de Saigneville
© Au Presbytère de Saigneville - la Presbytérienne & l'Octante
© Au Presbytère de Saigneville - la chambre de Lisa
© Au Presbytère de Saigneville
© Au Presbytère de Saigneville
© Au Presbytère de Saigneville - la Suite de mademoiselle Iona
© Au Presbytère de Saigneville - la Suite de mademoiselle Iona
© Au Presbytère de Saigneville
IMG_6113 copie
© Au Presbytère de Saigneville
© Au Presbytère de Saigneville
© Au Presbytère de Saigneville - les roulottes
© Au Presbytère de Saigneville
© Au Presbytère de Saigneville
© Au Presbytère de Saigneville - saigneville
© Au Presbytère de Saigneville
© Au Presbytère de Saigneville
© Au Presbytère de Saigneville
© Au Presbytère de Saigneville
© Au Presbytère de Saigneville
© kayak
Sluiten

Welkom bij de Presbyterie van Saigneville

Vanessa en Joël heten u van harte welkom in hun charmante gastenverblijf, gevestigd in een voormalige pastorie uit de 18e eeuw in het hart van de Baai van de Somme.

Gezellige kamers, caravans achter in de tuin, een gastronomisch menu met lokale producten en huisgemaakte ambachtelijke bieren: hier cultiveren we de kunst van het verblijven op het platteland, op een steenworp afstand van de zee.

Bij elk verblijf inbegrepen: de Pass d'un Instant, uw sleutel tot kortingen bij onze lokale partners (ambachtslieden, restaurants, activiteiten, enz.). Meer informatie op www.lepassduninstant.fr  
 

Tot gauw in de pastorie!

Vanessa & Joel


Diensten

  • Afdak voor fiets of mountainbike
  • Afgesloten terrein
  • B&B
  • Baby bed
  • Babybedje (op aanvraag)
  • Bibliotheek
  • Eigen ingang
  • Gastentafel
  • Gemeenschappelijk hof
  • Gemeenschappelijke tuin
  • Gescheiden toiletten
  • Gesloten hof
  • Gezelschapsspellen
  • Gratis parkeren
  • Haardroger
  • Internet
  • Kinderstoel
  • Lakens en linnen inbegrepen
  • Ligstoel - zonnebaden
  • Ontbijt
  • Parkeerplaats
  • Pod of capsule koffiezetapparaat
  • Privé terras of balkon
  • Privébadkamer
  • Rookvrije kamers
  • Toeristeninformatie
  • Tuinmeubelset
  • Verwarming
  • Welkomstpakket
  • WiFi

Type betaling

  • ANCV Connect
  • Bancontact
  • Bankpas
  • Contant geld
  • Creditcard
  • Eurocard - Mastercard
  • Ideal
  • Sofort
  • Vakantiecheques
  • Visa

Taal die wordt gesproken

Engels
Frans